Dzień ślubu jest niezwykle istotny dla wielu kobiet. To wyjątkowe wydarzenie, o którym niejedna z nas marzy przez lata. Nic więc dziwnego, że pragniemy, aby wszystko było wówczas idealne i dopięte na ostatni guzik. Dużą rolę odegra również bielizna pod suknie ślubną.

Bielizna pod suknię ślubną

Jako przyszła panna młoda z pewnością zastanawiałaś się już jaka powinna być bielizna pod suknię ślubną. Otóż, przede wszystkim powinna ona być wygodna. Pamiętaj, że choć ślub to piękne wydarzenie, sama ceremonia, jak i późniejsze wesele mogą być niezwykle stresujące dla młodej pary. Nie potrzebujesz dodatkowego źródła zmartwień i dyskomfortu spowodowanego nieodpowiednią garderobą. Wyszczuplenie sylwetki jest istotne i będzie bardzo mile widziane, ale nic nie może też być za ciasne. Przecież nie chciałabyś omdleć w trakcie uroczystości, prawda? A przygotuj się na to, że same nerwy robią swoje… Ponadto, warto pomyśleć o takich udogodnieniach jak np. pas do pończoch. Pończochy będą znacznie wygodniejszym wyborem niż rajstopy, lecz niektóre Panie mogą obawiać się, że będą się one osuwać. Dobrze dobrany pas rozwiąże ten problem i zapewni pełną swobodę ruchów.

Jeśli zadbałaś już o funkcjonalność, pora na estetykę! Ten aspekt może pomóc dodać uroku samej sukni, jeśli odpowiednio wysmukli ciało, ale największą rolę odegra w trakcie nocy poślubnej. Bardzo popularnym wyborem jest tu bielizna damska koronkowa biała. Decyzja o konkretnym fasonie należy wyłącznie do nas. Znajdziemy tu zarówno tradycyjne komplety biustonoszy i majteczek, jak i gorsety czy też body.

A co z podróżą poślubną?

Podróż poślubna jest doskonałym zwieńczeniem zaślubin i okazją do faktycznego skupienia się tylko na sobie – bez konieczności dbania o zadowolenie gości czy dopięcie wszystkich formalności. Niezależnie od tego, gdzie się wybieracie, jest to czas wyłącznie dla Was. Oznacza to też, że możecie pozwolić sobie na znacznie więcej swobody, również w sypialni.  Warto więc zdecydować się na nieco odważniejsze kroki i sięgnąć np. po bieliznę erotyczną.